Këngëtari nga Kosova aksidentohet me veturë, thotë se i shpëtoi vdekjes - Bota Sot
Këngëtari nga Kosova aksidentohet me veturë, thotë se i shpëtoi vdekjes

Kronikë e zezë

Këngëtari nga Kosova aksidentohet me veturë, thotë se i shpëtoi vdekjes

Më: 6 janar 2019 Në ora: 23:07
Pamje nga aksidenti

Këngëtari Labinot Rexha fatmirësisht ka shpëtuar nga një aksident i cili e rrezikoi atë bashkë me familjen e tij.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në llogarinë e tij Facebook, ku ka treguar se si ka shpëtuar, ndërsa ndër të tjera ka theksuar se fama nuk është asgjë, sepse sot ai dhe familja e tij kanë mundur mos të jenë më gjallë.

Ky është postimi i plotë i tij në Facebook:

Një aksident pësova sot në mëngjes rrugës për Zvicër dhe fal zotit shpetuam nga një largesi 100 metra , sot kuptova qe pasuria, Fama nuk është asgjë, oh Zot begatoje atë person që i ka bërë këto barriera se sot sigurt do humbja veten dhe tërë familjen.

Nuk kishte asgjë më keq kur 3 minuta nuk dëgjova zërin e familjes, kujtova se i humba në ujë , por dëgjova zërin e Djalit tim të vogël Aliun më tha që jam mirë, oh zot faleminderit.

Image

 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...