Kapen 30 kilogramë drogë në Landovicë të Prizrenit - Bota Sot
Kapen 30 kilogramë drogë në Landovicë të Prizrenit

Kronikë e zezë

Kapen 30 kilogramë drogë në Landovicë të Prizrenit

Më: 9 janar 2019 Në ora: 12:46
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka konfiskuar 30 kilogramë drogë të llojit marihuanë në fshatin Landovicë të Prizrenit.

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar pasi gjatë kontrollit të veturës së tij janë gjetur këto kilogramë drogë.

Me vendim të prokurorit vetura dhe 300 euro para të gatshme janë sekuestruar, ndërsa i dyshuar është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...