Kapen duke vjedhur derivate të naftës - Bota Sot
Kapen duke vjedhur derivate të naftës

Kronikë e zezë

Kapen duke vjedhur derivate të naftës

Më: 10 janar 2019 Në ora: 09:30
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Zonën industriale në Shirokë pasi janë zënë në flagrancë duke tentuar të kryenin vjedhje të baterive dhe derivateve të naftës nga kamionët brenda në një depo.

Policia njofton se nga të dyshuarit është konfiskuar një veturë, e cila dyshohet se ishte përdorur në rast, ndërsa pas intervistimit të njëjtit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...