Hedh tutje narkotikët pasi sheh policët - Bota Sot
Hedh tutje narkotikët pasi sheh policët

Kronikë e zezë

Hedh tutje narkotikët pasi sheh policët

Më: 11 janar 2019 Në ora: 09:55
Foto ilustrim

Në Ferizaj është arrestuar një person, pasi me të vërejtur patrullën policore kishte hedhur në tokë një qese me substancë të dyshuar narkotike të  llojit marihuanë.

Gjatë kontrollit nga zyrtarët policorë, atij i janë gjetur edhe disa gramë narkotikë, e cila i  është konfiskuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...