Shkrumbohet banesa në Shkodër, ndërron jetë 80-vjeçarja - Bota Sot
Shkrumbohet banesa në Shkodër, ndërron jetë 80-vjeçarja

Kronikë e zezë

Shkrumbohet banesa në Shkodër, ndërron jetë 80-vjeçarja

Më: 11 janar 2019 Në ora: 11:35
Ilustrim

Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit.

Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës.

Policia bën të ditur se si pasojë e asfiksisë dhe flakvve ka humbur jetën një 80-vjeçare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...