Kërcënon nënën dhe motrën e vet, arrestohet - Bota Sot
Kërcënon nënën dhe motrën e vet, arrestohet

Kronikë e zezë

Kërcënon nënën dhe motrën e vet, arrestohet

Më: 13 janar 2019 Në ora: 11:51
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Shtime, pasi që i njëjti ka kanosur nënën dhe motrën e tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...