Digjen tri shtëpi në Prishtinë e Ferizaj - Bota Sot
Digjen tri shtëpi në Prishtinë e Ferizaj

Kronikë e zezë

Digjen tri shtëpi në Prishtinë e Ferizaj

Më: 14 janar 2019 Në ora: 08:44
Foto ilustrim

Raportohet se për shkaqe ende të panjohura nga zjarri ishin përfshi dy shtëpi.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore, eksperti i zjarreve dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin. Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale nuk raportohet për të lënduar.

Kurse, në Ferizaj, një person është dërguar për tretman mjekësor, pasi që i njëjti ka tentuar ta shuaj zjarrin në shtëpinë e vëllait të tij.

Në vend të ngjarjes kanë dal njësit relevante dhe kanë shuar zjarrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...