Aksident i rëndë/ Furgoni del nga rruga, një i vdekur në Konispol - Bota Sot
Aksident i rëndë/ Furgoni del nga rruga, një i vdekur në Konispol

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë/ Furgoni del nga rruga, një i vdekur në Konispol

Më: 14 janar 2019 Në ora: 17:30
Ilustrim

Një aksident rrugor ka ndodhur në jug të vendit, ndërsa ka humbur jetën një i moshuar.

Sipas raportimeve, aksidenti ka ndodhur në Konispol, ku një furgon ka dalë nga rruga, tek vendi i quajtur “Qafa e Hanit”.

Si pasojë e përplasjes së fortë, ka humbur jetën pasagjeri. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...