Arrestohet bashkëshorti që dhunonte vazhdimisht gruan - Bota Sot
Arrestohet bashkëshorti që dhunonte vazhdimisht gruan

Kronikë e zezë

Arrestohet bashkëshorti që dhunonte vazhdimisht gruan

Më: 15 janar 2019 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Policia ka njoftuar se ka arrestuar një person pasi që i njëjti vazhdimisht kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima nuk e kishte raportuar rastin, pasi që i dyshuari e kishte kanosur. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur në fshatin Duhël të Suharekës pasditen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...