Tre të arrestuar në Pejë për shitje të mishit të prishur - Bota Sot
Tre të arrestuar në Pejë për shitje të mishit të prishur

Kronikë e zezë

Tre të arrestuar në Pejë për shitje të mishit të prishur

Më: 17 janar 2019 Në ora: 10:36
Ilustrim

Tre persona janë arrestuar në Pejë pasi që tek të njëjtit është gjetur mishi i dyshimtë për konsum, njofton Policia.

Inspektori i veterinës ka konstatuar dhe asgjësuar mishin i cili ishte i dëmshëm për konsumin njerëzor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...