Humbet ekuilibrin me motor, plagoset rëndë 50-vjeçari - Bota Sot
Humbet ekuilibrin me motor, plagoset rëndë 50-vjeçari

Kronikë e zezë

Humbet ekuilibrin me motor, plagoset rëndë 50-vjeçari

Më: 18 janar 2019 Në ora: 20:38
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan, mbrëmjen e sotme në Elbasan, ku drejtuesi i një motori ka mbetur i plagosur dhe me fraktura pasi ka humbur ekuilibrin e motorit që ishte duke drejtuar.

Mësohet se 50-vjeçari me inicialet Xh. M., është plagosur dhe ndodhet në spital ku po merr ndihmën e parë.

Aksidenti ka ndodhur në qendër të qytetit në afërsi të lagjes “1 Maji”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...