Pejë: Godet me veturë këmbësorin dhe ikën nga vendi i ngjarjes - Bota Sot
Pejë: Godet me veturë këmbësorin dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Pejë: Godet me veturë këmbësorin dhe ikën nga vendi i ngjarjes

Më: 19 janar 2019 Në ora: 19:08
Foto ilustrim

Në fshatin Qyshk të Komunës së Pejës një person ka goditur me veturë viktimën mashkull gjersa ishte duke ecur skaj rrugës.

Policia njofton përmes komunikatës së i dyshuari pas goditjes së viktimës është larguar nga vendi i ngjarjes.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...