Reshjet e borës vështirësojnë qarkullimin në rrugë, aksidentohet autobusi në Prishtinë - Bota Sot
Reshjet e borës vështirësojnë qarkullimin në rrugë, aksidentohet autobusi në Prishtinë

Kronikë e zezë

Reshjet e borës vështirësojnë qarkullimin në rrugë, aksidentohet autobusi në Prishtinë

Më: 25 janar 2019 Në ora: 16:04
Pamje nga aksidenti

Në rrugën ‘Enver Maloku’ në Prishtinë ka ndodhur sot një aksident.

Për shkak të reshjeve të borës të cilat kanë mbuluar sipërfaqen e tokës, edhe rruga është vështirësuar.

Autobusi lokal ka goditur një veturë dhe ka rrëshqitur duke bllokuar rrugën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...