Mësimdhënësi sulmon nxënësen e shkollës fillore - Bota Sot
Mësimdhënësi sulmon nxënësen e shkollës fillore

Kronikë e zezë

Mësimdhënësi sulmon nxënësen e shkollës fillore

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 14:53
Ilustrim

Një nxënëse e shkollës fillore ka njoftuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mësimdhënësi i saj.

Viktima ka marrë tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është intervistuar dhe me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...