Zhduket një vajzë e mitur në Novo Bërdë - Bota Sot
Zhduket një vajzë e mitur në Novo Bërdë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë e mitur në Novo Bërdë

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 15:58
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur nga fshati Llabjan i komunës së Novo Bërdës, ka dalur nga shtëpia dhe familja nuk di për vendodhjen e saj.

Rastin e ka raportuar në Polici, motra e të miturës, e cila ka njoftuar se që nga data 6 shkurt, vajza ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vend ndodhjen e saj.

Rasti është nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...