Person i zhdukur, u largua nga Qendrën rehabilituese në Shtime - Bota Sot
Person i zhdukur, u largua nga Qendrën rehabilituese në Shtime

Kronikë e zezë

Person i zhdukur, u largua nga Qendrën rehabilituese në Shtime

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 16:22
Shtime

Një person është larguar në mënyrë të përsëritur nga Qendra Integruese Rehabilituese e të Sëmurëve Kronik në Shtime dhe nuk është kthyer më.

Me vendimin e prokurorit, iniciohet rasti-Pro formë policore. Rasti po hetohet nga Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...