Arrestohet serbi në Obiliq – kapet me 50 fishekë - Bota Sot
Arrestohet serbi në Obiliq – kapet me 50 fishekë

Kronikë e zezë

Arrestohet serbi në Obiliq – kapet me 50 fishekë

Më: 16 shkurt 2019 Në ora: 12:57
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një serb në Babimovc të Obiliqit, pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, i është gjetur një pistoletë me 50 copë fishekë.

Rasti ka ndodhur dje në ora 17.35, thuhet në raportin e rregullt policor.

Personi i arrestuar është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...