Një person rrëzohet duke punuar në ndërtim - Bota Sot
Një person rrëzohet duke punuar në ndërtim

Kronikë e zezë

Një person rrëzohet duke punuar në ndërtim

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 10:19
Foto ilustrim

Një person është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasiqë derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër, është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore.

Rasti sipas Policisë ka ndodhur në rrugën ‘Ahmeti Kaqiku’ në Ferizaj, pasditen e djeshme.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...