Goditet një këmbësor në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë - Bota Sot
Goditet një këmbësor në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Goditet një këmbësor në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 09:00
Pamje nga aksidenti

Një këmbësor ka mbetur i lënduar pasi është goditur nga një veturë në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, konkretisht tek shkolla ekonomike

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës Flora Ahmeti, ka deklaruar se viktima është dërguar për tretman mjekësor.

“Rreth orës 08:00 kemi marrë informatë për një aksident trafiku në rrugën Prishtinë- Fushë Kosovë, në aksident janë të përfshire një veturë dhe një këmbësor. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësori i cili është dërguar për trajtim mjekësor, me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka thënë më tej Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...