Arrestohet personi që kreu grabitje në pompën e derivateve në Dragash - Bota Sot
Arrestohet personi që kreu grabitje në pompën e derivateve në Dragash

Kronikë e zezë

Arrestohet personi që kreu grabitje në pompën e derivateve në Dragash

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 10:16
Ilustrim

Policia e Kosovës dje raportoi se në fshatin Bellobrad të Dragashit ka ndodhur një grabitje në një pompë derivatesh.

Në raportin e sotëm, policia ka bërë të ditur se tanimë ka arrestuar personin që kreu grabitjen.

“Lidhur me rastin me datën 21.02.2019 është arrestuar një i dyshuar mashkull K-Shqiptar dhe nga ai janë konfiskuar disa thika. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...