Makina në ajër, përmbyset në autostradën Tiranë-Durrës - Bota Sot
Makina në ajër, përmbyset në autostradën Tiranë-Durrës

Kronikë e zezë

Makina në ajër, përmbyset në autostradën Tiranë-Durrës

Më: 13 mars 2019 Në ora: 08:57
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në autostradën Tiranë - Durrës.

Mësohet se një automjet është përmbysur, por nuk dihet nëse ka persona të plagosur.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...