Aksident në Lezhë, 72-vjeçari me makinë përplas një këmbësore - Bota Sot
Aksident në Lezhë, 72-vjeçari me makinë përplas një këmbësore

Kronikë e zezë

Aksident në Lezhë, 72-vjeçari me makinë përplas një këmbësore

Më: 14 mars 2019 Në ora: 13:16
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një këmbësore e moshuar është aksidentuar nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Lezhë- Milot në vendin e quajtur  Kryqezini i Spitenit.

"Shtetasi Z.M. 72 vjeç, duke drejtuar mjetin e tij tip Opel, ka aksidentuar shtetasen këmbësore L.N 70 vjeçe, e cila është dërguar në spitalin e Lezhës dhe ndodhet nën kujdesin mjekësor", sqaron policia.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë, për veprime të mëtejshme hetimore proçedurale.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...