Plagosje me armë zjarri në Korçë - Bota Sot
Plagosje me armë zjarri në Korçë

Kronikë e zezë

Plagosje me armë zjarri në Korçë

Më: 17 mars 2019 Në ora: 07:44
Ilustrim

Një 27 vjeçar është plagosur me armë zjarri në Korçë.

Sipas policisë i plagosuri është shtetasi me iniciale R.M dhe mësohet se ka marrë plagë në këmbë. 

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...