Plagoset një person në Prizren - Bota Sot
Plagoset një person në Prizren

Kronikë e zezë

Plagoset një person në Prizren

Më: 17 mars 2019 Në ora: 12:03
Foto ilustrim

Policia raporton se në sheshin “Ataturk” në Prizren i dyshuari për shkaqe të panjohura ka shtënë me armë-revole në drejtim të viktimës të cilin e plagos në pjesën e epërme të këmbës.

Në vendin e ngjarjes policia ka gjetur një gëzhojë, ndërsa viktima dërgohet për tretman mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit, ku sipas mjekut kujdestar gjendja e tij shëndetësore është jashtë rrezikut për jetën.

I dyshuari është në arrati por i identifikuar në bazë të kamerave të sigurisë. Rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...