Prizrenasi e rrah nënën e tij, arrestohet - Bota Sot
Prizrenasi e rrah nënën e tij, arrestohet

Kronikë e zezë

Prizrenasi e rrah nënën e tij, arrestohet

Më: 17 mars 2019 Në ora: 12:10
Foto ilustrim

Policia raporton se ka arrestuar një të dyshuar në Prizren, i cili pas një mosmarrëveshje ka kërcënuar dhe sulmuar fizikisht nënën e tij.

Nuk raportohet për lëndime. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...