Plaçkitet sigurimi i ETC-së, grabitësit marrin 25 mijë euro - Bota Sot
Plaçkitet sigurimi i ETC-së, grabitësit marrin 25 mijë euro

Kronikë e zezë

Plaçkitet sigurimi i ETC-së, grabitësit marrin 25 mijë euro

Më: 18 mars 2019 Në ora: 20:34
Foto

Sigurimit të saj iu morën afro 25 mijë euro nga persona të maskuar dhe me armë.

Pos vjedhjes, plaçkitësit lënduan edhe njërin nga prestarët e sigurimit që po barte të hollat.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...