Grabitje e armatosur në Prishtinë - Bota Sot
Grabitje e armatosur në Prishtinë

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në Prishtinë

Më: 21 prill 2019 Në ora: 13:46
Ilustrim

Një femër në Prishtinë ka raportuar se derisa kishte qenë duke punuar në një market, një person i panjohur i maskuar dhe nën kërcënim të armës nga arka i ka grabitur një shumë parash është larguar në drejtim të panjohur.

Policia thotë se nuk është raportuar për të lënduar, përderisa rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...