Arrestohet 25 vjeçari në Durrës për prodhim e shitje droge - Bota Sot
Arrestohet 25 vjeçari në Durrës për prodhim e shitje droge

Kronikë e zezë

Arrestohet 25 vjeçari në Durrës për prodhim e shitje droge

Më: 22 prill 2019 Në ora: 10:40
Foto ilustruese

Policia ka vënë në pranga një 25-vjeçar në Durrës të akuzuar për vepra të ndryshme penale.

Policia raporton se i riu me iniciale J.P., banues në Pogradec, akuzohet për veprat penale "Trafikim i armëve dhe municioneve" ,"Prodhimi dhe shitja e narkotikëve" dhe "Kultivimi i bimëve narkotike".

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës ka caktuar ndaj tij masën e sigurisë "Arrest me burg" ndaj tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...