Bie nga 20 metër lartësi, vdes në vend i moshuari - Bota Sot
Bie nga 20 metër lartësi, vdes në vend i moshuari

Kronikë e zezë

Bie nga 20 metër lartësi, vdes në vend i moshuari

Më: 26 prill 2019 Në ora: 07:22
Ilustrim

Një i moshuar ka ndërruar jetë në Sarandë pasi është rrëzuar nga 20 metër lartësi, në zonën e plazhit të Manastirit, në Ksamil.   

Burime për RTV Ora bëjnë me dije se viktima është shtetasi Eqerem Zeneli, 71 vjeç, banues në Sarandë.

Zeneli kishte qenë duke peshkuar kur ishte rrëzuar në ujrëat e plazhit, ndërsa skafi i policisë kufitare e ka nxjerr drejtë portit ku është trasportuar për në spital dhe më pas ka ndërruar jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...