E zënë në flagrancë duke vjedhur, arrestohet i dyshuari - Bota Sot
E zënë në flagrancë duke vjedhur, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

E zënë në flagrancë duke vjedhur, arrestohet i dyshuari

Më: 26 prill 2019 Në ora: 11:18
Ilustrim

Policia ka arrestuar një person në Pejë pasi që i njëjti fillimisht është hasur dhe është ndaluar nga pronari i shtëpisë dhe i njëjti ka lajmëruar Policinë.

Sipas Policisë i dyshuari ka tentuar që të depërtojë brenda në dhomë të gjumit në shtëpinë e ankuesit të lartcekur. Me aktvendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...