U gjendet drogë, prangosen katër persona - Bota Sot
U gjendet drogë, prangosen katër persona

Kronikë e zezë

U gjendet drogë, prangosen katër persona

Më: 19 maj 2019 Në ora: 11:11
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar katër persona në Lipjan pasi që gjatë kontrollit në banesën ku gjendeshin të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar :131 gram substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë, dy thika, një shufër metalike, tre copë fishkë, dy peshore digjitale dhe letra mbështjellëse, një maskë, disa pajisje për përdorimin e narkotikëve dhe 310 euro para kesh.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit, njëri prej tyre është dërguar në mbajtje ndërsa tre të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...