Policia raporton për vdekjen në hotel të shtetasit malazez - Bota Sot
Policia raporton për vdekjen në hotel të shtetasit malazez

Kronikë e zezë

Policia raporton për vdekjen në hotel të shtetasit malazez

Më: 23 maj 2019 Në ora: 11:57
Ilustrim

Policia raporton se në një hotel është gjetur pa shenja jete një mashkull, shtetas i Malit të Zi.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës. 

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...