Ekstradohet nga Polonia, dërgohet në paraburgim - Bota Sot
Ekstradohet nga Polonia, dërgohet në paraburgim

Kronikë e zezë

Ekstradohet nga Polonia, dërgohet në paraburgim

Më: 24 maj 2019 Në ora: 10:49
Ilustrim

Policia raporton se në Aeroportin Adem Jashari ka arrestuar një të dyshyuar dhe i njëjti është dërguar në mbajtje.

I dyshuari është ekstraduar nga Polonia në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...