Ra në liqen para 5 ditësh, gjendet trupi i pajetë i 18 vjeçarit kosovar në Gjermani - Bota Sot
Ra në liqen para 5 ditësh, gjendet trupi i pajetë i 18 vjeçarit kosovar në Gjermani

Kronikë e zezë

Ra në liqen para 5 ditësh, gjendet trupi i pajetë i 18 vjeçarit kosovar në Gjermani

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 15:13
Argjend Çitaku

Para 5 ditësh në Gjermani një i ri nga Kosova ka rënë në ujë duke luajtur futboll.

Argjend Çitaku nga fshati Çitak i komunës së Skenderajit, para pesë ditësh duke luajtur futboll, pasi topi i kishte rënë në ujë, kishte kërcyer për ta kapur dhe nga ai moment ka qenë i zhdukur.

Ndërkohë që dje është gjetur trupi i pajetë i tij.

Varrimi i tij do të bëhet sot në ora 17:00 në varrezat e fshatit Çitak.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...