Dalin pamjet e aksidentit në Shqipëri, dy shtetasit nga Kosova në gjendje të rëndë - Bota Sot
Dalin pamjet e aksidentit në Shqipëri, dy shtetasit nga Kosova në gjendje të rëndë

Kronikë e zezë

Dalin pamjet e aksidentit në Shqipëri, dy shtetasit nga Kosova në gjendje të rëndë

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 16:38
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në kryqëzimin mes Blinishtit dhe Lezhës, ku një automjet është përplasur me një motor.

 Dy personat që ndodheshin në motor vinin nga Kosova.

Sipas të dhënave paraprake, të dy janë lënduar nga aksidenti dhe janë shtruar në spitalin rajonal të Lezhës në gjendje të rëndë shëndetësore.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...