Rrahen mes vete, arrestohen tre persona - Bota Sot
Rrahen mes vete, arrestohen tre persona

Kronikë e zezë

Rrahen mes vete, arrestohen tre persona

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 15:01
ilustrim

Tre persona janë arrestuar në Selisht të Hanit të Elezit, pasi të njëjtit janë rrahur mes vete, dy prej të cilëve janë dërguar për të marrë edhe tretmant mjekësor.

Me vendim të prokurorit, bënë të ditur raporti 24-orësh i Policisë së Kosovës, tre të dyshuarit janë dërguar në qendrën e mbajtjes për 48 orë.

Ura e fshatit Selisht, Hani i Elezit 08.06.2019-19:00. Janë arrestuar tre te dyshuar meshkuj K/Shqiptar pasi që pas një mosmarrëveshje në mes vete janë rrahur dhe si pasojë e rrahjes dy prej tyre kanë marrë tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit kujdestar, tre te dyshuarit janë dërguar në qendrën e mbajtjes për 48 orë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...