Gjendet një skelet i njeriut në mal në Podujevë - Bota Sot
Gjendet një skelet i njeriut në mal në Podujevë

Kronikë e zezë

Gjendet një skelet i njeriut në mal në Podujevë

Më: 9 qershor 2019 Në ora: 15:58
Foto ilustrim

Një person nga fshati Majac i Podujevës, ka raportuar se gjatë mihjes së një rrugicë në një vend kodrinorë-malor në lokacionin e lartcekur ka has në një skelet i mbuluar nga dheu.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore relevante, si dhe janë njoftuar Mjekësia Ligjore, njësia për krime lufte  dhe prokurori kujdestar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...