Durrës, gjendet trupi i një personi të mbytur në det - Bota Sot
Durrës, gjendet trupi i një personi të mbytur në det

Kronikë e zezë

Durrës, gjendet trupi i një personi të mbytur në det

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 15:13
Ilustrim

Trupi i pajetë e një personi të seksit mashkull është gjetur ditën e sotme nga Policia Kufitare, në ujërat e detit Adriatik.

Mësohet se trupi i pajetë është gjetur në largësi 1.5 milje nga bregu në stacionin ‘Hekurudha’ dhe i përket një burri rreth 60 vjeç.

Sipas burimeve policore, viktima ende e paidentifikuar është i gjatë 1.60 cm dhe i veshur me rroba plazhi ngjyrë blu.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Policia kufitare e ka nxjerrë në breg trupin e pajetë dhe po e dërgon në morg në pritje të identifikimit pasi viktima nuk ka pasur mjet identifikimi me vete.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...