Digjet posta e vjetër në Krushevc të Dragashit - Bota Sot
Digjet posta e vjetër në Krushevc të Dragashit

Kronikë e zezë

Digjet posta e vjetër në Krushevc të Dragashit

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 11:27
Ilustrim

Policia raporton se në fshatin Krushevc të Dragashit është raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë objekti i postës i cili gjendet jashtë funksioni.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe zjarrfikësit të cilët kanë arritur të lokalizojnë zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...