Drenas: Zjarr në garazh, digjet vetura e traktori - Bota Sot
Drenas: Zjarr në garazh, digjet vetura e traktori

Kronikë e zezë

Drenas: Zjarr në garazh, digjet vetura e traktori

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 11:09
Zjarr

Një burrë nga Komuna e Drenasit, ka raportuar në Policinë e Kosovës, duke thënë se në rrethana ende të panjohura, garazha e tij është përfshirë nga zjarri.

Sipas raportit të Policisë, në këtë objekt gjindej një veturë, një traktor dhe disa paisje pune.

Tutje është bërë e ditur se në vendngjarje zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat