Vjedh para dhe stoli ari, arrestohet - Bota Sot
Vjedh para dhe stoli ari, arrestohet

Kronikë e zezë

Vjedh para dhe stoli ari, arrestohet

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 12:46
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Ferizaj, nën dyshimin se i para disa dite në shtëpinë e ankuesit, kishte vjedhur një sasi stoli ari dhe para të gatshme.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat