Plagoset një femër në Prishtinë - Bota Sot
Plagoset një femër në Prishtinë

Kronikë e zezë

Plagoset një femër në Prishtinë

Më: 17 qershor 2019 Në ora: 14:12
Foto ilustrim

Një femër nga Prishtina ka njoftuar në Polici se pas një mosmarrëveshje me të dyshuarin, i njëjti ka shtënë me armë zjarri me ç’rast ia ka dëmtuar gishtin e dorës.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor në Spitalin Amerikan. Njësitet policore në shtëpinë e të dyshuarit kanë gjetur dhe kanë konfiskuar një revole. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...