Sulmohet një femër në Podujevë - Bota Sot
Sulmohet një femër në Podujevë

Kronikë e zezë

Sulmohet një femër në Podujevë

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 11:56
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë pasi i njëjti e ka sulmuar fizikisht një femër.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe  është dërguar për tretman mjekësor.I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat