Prishtinasi rreh gruan me nënshtetësi të huaj, arrestohet më pas lirohet - Bota Sot
Prishtinasi rreh gruan me nënshtetësi të huaj, arrestohet më pas lirohet

Kronikë e zezë

Prishtinasi rreh gruan me nënshtetësi të huaj, arrestohet më pas lirohet

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 11:55
Foto ilustrim

Policia njofton se dje në Prishtinë një grua që ka shtetësi të huaj është sulmuar fizikisht nga burri me të cilin bashkëjeton.

Gruaja ka pranuar trajtim mjekësor ndëra burri pas intervistimit nga policia është liruar.

Njoftimi i plotë:

Prishtinë 25.06.2019-20:10. Viktima femër me shtetsi te huaj njofton se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar me të cilin po bashkëjeton. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...