Vjedhin alkool, arrestohen dy të dyshuar - Bota Sot
Vjedhin alkool, arrestohen dy të dyshuar

Kronikë e zezë

Vjedhin alkool, arrestohen dy të dyshuar

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 10:53
Foto ilustrim

Policia në Prizren ka arrestuar tre persona për shkak të dyshimit se të njëjtit kanë kryer vjedhje.

Gjatë kontrollit të automjetit të tyre janë gjetur dhe janë konfiskuar 20 shishe alkool, të cilat të dyshuarit kanë pranuar se i kishin vjedhur. Pas intervistimit tre të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...