Arrestohet gjilanasi që e rrahte nënën e vet - Bota Sot
Arrestohet gjilanasi që e rrahte nënën e vet

Kronikë e zezë

Arrestohet gjilanasi që e rrahte nënën e vet

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 11:21
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një burrë nga Gjilani, pas i njejti dyshohet se disa herë e kishte rrahur nënën e tij.

Në raportin 24 orësh të Policisë, thuhet se ai disa here kishte dëmtuar edhe orendi nëpër shtëpi duke kërkuar para. Me vendim të Prokurorit, ai është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari K/Shqiptar pasi disa herë kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së tij viktimës femër K/Shqiptare si dhe kishte dëmtuar disa orendi nëpër shtëpi duke kërkuar para. Pas verifikimit i dyshuari ka rezultuar se kishte dy urdhër arreste dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...