Prishtinasi ther me thikë nënën e tij - Bota Sot
Prishtinasi ther me thikë nënën e tij

Kronikë e zezë

Prishtinasi ther me thikë nënën e tij

Më: 25 korrik 2019 Në ora: 10:28
ilustrim

Një person i gjinisë mashkullore është arrestuar dje në Prishtinë sepse ka therur me thikë nënën e tij. Nuk dihet arsyeja e këtij konflikti, megjithatë ai është dërguar në mbajtje ndërsa nëna e tij në spital për trajtim mjekësor.

Njoftimi i plotë:

Prishtinë 24.07.2019-17:25. Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë nënën e tij viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...