Aksident trafiku i pazakontë në autostradën “Ibrahim Rugova” - Bota Sot
Aksident trafiku i pazakontë në autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronikë e zezë

Aksident trafiku i pazakontë në autostradën “Ibrahim Rugova”

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 11:29
Foto ilustrim

Një aksident trafiku i pazakontë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të djeshëm në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Në ora 03:40 të ditës së djeshme, një aksident trafiku i pazakonshëm ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Sipas Policisë së Kosovës, një shtetas i Shqipërisë, i cili ishte duke drejtuar automjetin ka goditur ariun i cili kishte dalë në rrugë.

Si pasojë e aksidentit, vozitësi dhe dy pasagjerë kanë pësuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...