Policia jep detaje për aksidentin ku ngordhi ariu i Prizrenit - Bota Sot
Policia jep detaje për aksidentin ku ngordhi ariu i Prizrenit

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për aksidentin ku ngordhi ariu i Prizrenit

Më: 12 gusht 2019 Në ora: 12:33
ilustrim

Në orët e para të mëngjesit të së dielës, është goditur një ari në autostradën “Ibrahim Rugova”. Policia ka dhënë detaje për këtë rast ku ka ngordhur ariu dhe janë lënduar tre persona

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se personi i cili e ka goditur me veturë ariun është shtetas i Shqipërisë.

Si pasojë e këtij aksidenti, vozitësi dhe dy pasagjerë kanë pësuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat