Sulme me thikë në Ferizaj e Prishtinë, dy persona në trajtim mjekësor - Bota Sot
Sulme me thikë në Ferizaj e Prishtinë, dy persona në trajtim mjekësor

Kronikë e zezë

Sulme me thikë në Ferizaj e Prishtinë, dy persona në trajtim mjekësor

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 13:23
Foto ilustrim

Një person është sulmuar me thikë.Rasti ka ndodhur në Ferizaj, dje rreth orës 19:50.

Sipas Policisë së Kosovës, viktima ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi ishte sulmuar me thikë nga një person i panjohur.

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Ndërkaq, edhe një Prishtinë mbrëmë ka ndodhur një therje me thikë, ku një person ka mbetur i lënduar rëndë.

Lidhur me këtë rast, Policia i ka arrestuar 5 persona si dhe dy të tjerë janë arratisur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...